VII Środkowo Europejski Kongres Osteoporozy i Osteoartrozy - 27-28.09.2019, Kraków - niższa opłara rejestracyjna tylko do 19.09.2019!
VII Środkowo Europejski Kongres Osteoporozy i Osteoartrozy - 27-28.09.2019, Kraków - niższa opłara rejestracyjna tylko do 19.09.2019! Drukuj Email
wtorek, 17 września 2019 11:08
W imieniu organizatorów VII Środkowo Europejskiego Kongresu OP i OA serdecznie zapraszamy do skorzystania z ostatnich dni niskiej opłaty kongresowej.


Tradycja organizacji Konferencji Osteoporozy w Krakowie przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii i Polskie Towarzystwo Osteoporozy sięga już 25 lat. Z tej okazji organizatorzy przygotowali specjalny album okolicznościowy, który otrzymają zarejestrowani uczestnicy VII Kongresu. 

Już za niespełna dwa tygodnie uczestnicy będą mieć okazję wziąć udział w jednym z największych spotkań poświęconych osteoporozie w tej części Europy. Wśród zaproszonych wykładowców znaleźli się światowi specjaliści w dziedzinie osteoporozy i osteoartrozy tj. Prof J-Y. Reginster (prezes European Society for Clinical and Economical Aspects of Osteoporosis Osteoarthritis and Musculoskeletal Diseases - ESCEO) i J. Kanis (były prezes Interantional Osteoporosis Foundation).

Pełen Program Naukowy dostępny jest pod adresem
www.

Zachęcamy do zgłaszania uczestnictwa tutaj.
 

 
© Polski Portal Osteoporozy 2003-2019.
portal@osteoporoza.pl - www.osteoporoza.pl