Informacja o nas
Szukaj   
osteoporoza.pl > Informacja o nas
Informacja o nas

Polski Portal Osteoporozy (PPO) został powołany przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii i Polską Fundację Osteoporozy i Zakład Chorób Kości i Stawów, UJ Coll.Med. w 2003 r. Celem PPO jest upowszechnianie wiedzy i informacji o osteoporozie i innych chorobach kości i stawów dla lekarzy oraz osób zainteresowanych.

Działalność PPO oparta jest na statutach PTOA i PFO. Jest przedsięwzięciem społecznym, nie komercyjnym. PPO gromadzi w formie elektronicznej dane naukowe i popularnonaukowe i udostępnia je na swoich stronach. Obecnie dysponujemy biblioteką kilkuset artykułów krajowych i zagranicznych w formie elektronicznej. Biblioteka zawiera streszczenia zjazdów osteoporozy PTOA i PFO oraz ich dokumentację fotograficzną. Wszystkie materiały dostępne są bezpłatnie on-line.

PPO podejmuje działalność szkoleniową poprzez własne wydawnictwa w formie elektronicznej jak i stałe kursy. PPO oferuje indywidualne strony www dla poradni leczenia osteoporozy.
Użytkownicy otrzymują elektroniczny biuletyn zawierający bieżące informacje z kraju i zagranicy. Interakcyjne szkolenia zapewnią kluby dyskusyjne, pytania do ekspertów. Oferujemy również promocję zainteresowanym firmom farmaceutycznym i producentom sprzętu medycznego.

Obecnie liczba stałych użytkowników wynosi ponad 6 018, zaś liczba odsłon wynosi 253 715 miesięcznie.

© Polski Portal Osteoporozy 2003-2021.
portal@osteoporoza.pl - www.osteoporoza.pl